Krvaceni mimo menstruacni cyklus

Dobry den, pres rok beru antikoncepci cilest,zadne problemy s uzivanim teto antikoncepce jsem nemela..Beru ho pravidelne se 7 denni pauzou a nyni tento mesic 10 dni po prvni tablete z noveho plata jsem zacala spinit a dalsi den stredne krvacet(odchazela z meho tela srazena az tmava krev)je to sice treti den,ale nevim jak mam postupovat dal..zda si dojit na gynekologii nebo jak to dal resit..dekuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokračujte v užívání antikoncepce, popřemýšlejte, zda jste neopomněla některý den užít tabletku. V případě, že jste nepodstoupila v poslední době preventiní gynekologickou prohlídku či se ke krvácení přidají další obtíže (bolest např.) nebo pokud bude krvácení sílit, zajděte na vyšetření.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x