Krvácení po léčbě kvasinek.

Už 2 roky HA Sunya, zatím jsem s ní neměla problém. V posledním roce jsem měla asi 3x kvasinky, naposledy u gynekologa jsem byla před měsícem, kdy jsem měla velké svědění a zarudnutí v okolí genitálu. Paní doktorka mi předepsala Macmiror a mast Imacort, v době užívání měla nastat 7-denní pauza, ale z důvodu léčby jsem jí vynechala a pokračovala v novém plátu HA. Když jsme končila léčbu těmito vaginálníma tabletama, začala jsem krvácet, krvácím do teď, což už bude více jak 14 dnů, krvácení je silnější než u běžné menstruace. Nyní mi začala 7-denní pauza, chtěla bych se zeptat, zda je to důsledek léčby,nebo jen nějaká hormonální změna, nebo bych to měla řešit se svým gynekologem, nebo počkat, do doby, než začnu brát nové pláto,což je neděle.

Odpověď odborníka:

Začněte brát další platíčko. Pokud krvácení neustane A NEBUDETE MÍT BOLESTI V PODBŘIŠKU při druhém platíčku, pak navštivte gynekologa. Může to být způsobeno zánětem.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x