Krvácení po masturbaci

Dobrý den, je mi 21 let a před měsícem jsem dostala vibrátor jako dárek na svou roční cestu do Anglie. Používám ho celkem často (cca 5x týdně). Od té doby, co jsem ho použila tak podruhé nebo potřetí, když jdu ráno na záchod, tak silně krvácím. Vždy to poté ale ustane. Zajímalo by mě, jestli se mám trápit po anglických doktorech, že je to nějaký vážný problém. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, bylo by dobré navštívit lékaře a zkontrolovat čípek. Může to být krvácení z čípku.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x