Krvácení po nasazení antikoncepce

Dobrý den, je mi 15.. V den menstruace jsem si brala svoji první pilulku antikoncepce ,,Minerva''... problém je v tom, že i týden po skončení menstruace stále krvácím.. Někdy je to jenom tzv. špinění, někdy je krvácení silnější.. Je to normální, nebo to mám nějak řešit? Děkuju

Odpověď odborníka:

Dobrý den, slabé krvácení či špinění se může objevit mezi menstruací v počátku užívání hormonální antikoncepce. Vyčktejte alespoň 3 cykly, pokud se tento problém neupraví, domluvte se s gynekologem na jiném antikoncepčním přípravku.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x