Krvácení po odsunu menstruace

Dobrý den, kvůli dovolené jsem odsunula menstruaci pomoci Norethisteronu (2x1). Začala jsem brát 1.7. a poslední tabletku 13.7. Menstruace po vysazení se dostavila 17.7. - 23.7. (velmi slabá první dva dny, pak špinění). 1.8. jsme měli s přítelem pohlavní styk, během kterého jsem začala slabě krvácet. 2.8. špinění a dnes 3.8. jsem začala velmi silně krvácet (tedy 18 den cyklu)+ trošku mě bolí v podbříšku. Může se jednat o nepravidelnou menstruaci v důsledku užívání Norethisteronu? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď odborníka:

Norethisteron by měl již být odbourán, většinou se krvácení dostaví do 48 hodiny po jeho vysazení, je li krvácení silné,navštivte gynekologii k zástavě,jsou to zbytečné krevní ztráty. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Candivac Dotaz pro gynekologa: Dobrý den, měla bych dotaz ohledně používání...
  • Silná menstruace Je mi 46 let.Vždycky jsem měla silnou menstruaci,ale poslední...
  • Zvýšená sedimentace Můj 4-letý syn má už 14 dní zvýšenou sedimentaci 80/120...
  • Parazité v břiše Mám tlak v oblasti jater a zdá se mi ,že se mi tam, i v...
  • Kyretáž Dne 4.3 jsem prodělala Kyretáž ,protoze jsem přes měsíc silne krvacela...
  • Vertigo Již rok a půl mě trápí závrať. Stojím a mám pocit, že se hýbu ze strany...
 
Naposledy čtené: