Krvaceni po postinoru=menstruace?

Dobrý den, dne 7.11.2015 jsem užila Postinor a následně jsem začala krvácet 14.11.2015 (19. den cyklu). Brala jsem to jako menstruace?i. Poté mi přišla MS 8.12.2015, ale 13.12.2015 jsem bohužel musela užít další balení Postinoru a 19.12. jsem začala krvácet (toto krvácení trvalo 3 dny, menstruace?i mívám jinak 4 dny). Byla to dříve vyvolaná menstruace? A svůj cyklus mám počítat od 19.12., ode dne, kdy mi začalo to krvácení? Pokud ano, další menstruaci bych měla dostat někdy kolem 12.1.2016. Pokud by to krvácení, které začalo toho 19.12. nebyla menstruace, tak už mám zpoždění. Další užití Postinoru samozřejmě již neplánuji. Ještě bych se chtěla zeptat, jestli užití Postinoru nějak vadí trombofilii? K memu predeslemu dotazu: To me krvaceni po Postinoru, ktere zacalo 19.12. - to je menstruacni krvaceni?

Odpověď odborníka:

S největší pravděpodobností je to krvácení ze spádu hormonálních hladin vyčkejte další pravidelné menses. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: