Krvácení po sexu

Mám problémy s krvácením v průběhu braní antikoncepce. Asi před 4 měsíci jsem byla na mini interrupci. Poté mi doktor předepsal antikoncepsi Yosefinne. tu beru už druhý měsíc. Asi po třech měsících jsem začala po sexu trošičku krvácet. S přítelem jsme to brali tak, že je něco jen podrážděné. Krvácelo to jak kdy. někdy delší dobu ne, poté zase dvakrát ano. A dnes, vzala jsem si patnáctou pilulku, se mi ta krev roztela docela hodně. Antikoncepci beru pravidelně. Chci se zeptat, jestli nevíte co by to mohlo být. Děkuji moc.

Odpověď odborníka:

Takto se těžko vyjádřit, navštivte raději svého ošetřujícího gynekologa.
S pozdravem,
MUDr. Klímová

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x