Krvácení po užívání vaginálních tablet

Dobrý den, již řadu let mám problémy s mykozami. Předepsané léky od gynekoložky mi nepomohly. Sama jsem si koupila vaginální tablety Candibene, kde bylo 6 tablet. Začala jsem je užívat cca 3 dny po skončení menstruace a po pár dnech se objevilo slabé krvácení. Už je to asi týden a krvácení nepřestalo. Je slabší a rozhodně mimo cyklus. Je možné, že za to můžou tablety? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, tablety za krvácení nemohou, bude tam jiná příčina.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Možnosti biologické léčby u roztroušené sklerózy
Články: Možnosti biologické léčby u roztroušené sklerózy
Roztroušená skleróza patří...
Mononukleóza
Články: Mononukleóza
Mononukleóza je infekční...
Genetické vyšetření
Články: Genetické vyšetření
Genetické vyšetření je...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Homeopatika si dokážou poradit i s akutní rýmou
Články: Homeopatika si dokážou poradit i s akutní rýmou
Chladné měsíce roku jsou...
Osvědčené metody, jak přestat kouřit
Články: Osvědčené metody, jak přestat kouřit
Už jste vyzkoušeli kdeco...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: