Krvácení po vysazení antikoncepce

Dobrý den, na začátku června jsem dobrala po 3 letech soustavného užívání antikoncepci Yadine. První menstruace se dostavila celkem na čas. V době kdy jsem měla dostat druhou se objevilo počáteční špinění, ale to po dni zmizelo a nyní už mám 2 týdny zpoždění s druhou menstruací. Dělala jsem si 2 těhotenské testy, jeden extra citlivý a jeden obyčejný, oba vyšly negativně. Myslím si, že těhotná nejsem, ale mohla byste mi říct, proč se tohle děje? A myslíte, že bych měla navštívit mou gynekoložku osobně?

Odpověď odborníka:

Pokud byly oba testy negativní vyčkejte těch 14 dní a teprve když by se ani tehdy menses nedostavila bylo by nejlepší gynekologa navštívit, po dlouhodobém užívání antikoncepce se tohle děje poměrně často,nebude se jednat o nic vážného. příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: