Krvácení po vysazení antikoncepce při zlomené noze.

Dobrý den, chci se zeptat. Mám zlomenou nohu (v sádře) a musím dostávat každý den injekce do břicha na ředení krve. Nohu jsem si zlomila v sobotu 18.10. Ve čtvrtek 16.10. jsem dobrala poslední HA Lindynette 20 a v neděli 19.10. jsem dostala menstruaci. Ta mně skončila v pátek 24.10 a ten den jsem nasazovala první tabletku z nového platíčka. V pondělí 27.10. jsem po dohodě se svou lékařkou vysadila HA. A dnes 29.10. jsem začala znovu krvácet jako bych měla normální menstruaci, kterou doprovázejí bolesti břicha. Můžete mně prosím poradit, čím to může být, že zase krvácím ? Může to být tím, že jsem ji před dvěma dny vysadila ? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Krvácíte proto že byla přerušena antikoncepce tedy ze spádu hladin, při znehybnění končetiny sádrou jste ji neměla nasazovat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nebezpečí trombózy upřesní genetické testy
Články: Nebezpečí trombózy upřesní genetické testy
Pro koho jsou vyšetření...
Zbavte se modřiny snadno a rychle
Články: Zbavte se modřiny snadno a rychle
K modřině lze přijít dnes a...
Včasné odhalení infekce v ráně pomůže lepšímu hojení
Články: Včasné odhalení infekce v ráně pomůže lepšímu hojení
Zanícení poranění bývá...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: