Krvácení před menstruací při užívání antikoncepce

Dobrý den, je mi 21 let, 3 roky jsme užívala antikoncepci Yadinne, ale začala jsem špinit vždy tak 2-3 dny před dobráním platíčka. Proto mi moje lékařka tuto anktikoncepci vyměnila a nyní už používám 2. platíčko antikoncpce Dienille. S touto antikoncepcí se mi to špinění ale zhoršilo, protože už po druhé špiním (hodně) týden před dobráním platíčka a při pohlavním styku týden před dobráním krvácím. Volala jsem doktorce, ta mi řekla, že mi udělá stěry, neřekla mi ale nic bližšího. Jsem z toho celkem nervózní, když nevím co by to mohlo být, všechny testy a kontroly jsme měla vždy v pořádku. Může se jednat o něco vážného? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den,pravděpodobně stěry čípku na infekce. Event.zda není na čípku nějaký nález ve smyslu prekancerozy apod.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: