Krvaceni pri a po sexu

Dobrý den, prosim o odpověď na můj dotaz, v polovině ledna jsem vysadila antikoncepci, cyklus mam 29-30 dni ale stává se mi témeř pravidelně, většinou tak ob sex, ze pri sexu velmi krvacim, vyplave ze me jasne červená louže krve, někdy to potom hned přestane, někdy to trva jeste dva dny. Uz jsme koupili i lubrikacni gel, myslela jsem si nejdříve ze je to oderka, ale te krve je vetsinou opravdu dost a sex neni přitom zadny divoký. Za 9 dni bych mela dostat menstruaci, tak se poté objednam k lékaři. Ale chci se zeptat, jestli je to normalni? Nejdriv jsem si myslela ze je to hormonama po vysazeni, ale uz mi přijde ze to trva dlouho. O co by se mohlo připadne mělo jednat? Začínám mit strach. Děkuji za odpověď, S.

Odpověď odborníka:

Bez vyšetření není možno odpovědět,je potřeba zjistit, zda krvácení pochází z povrchu čípku nebo z dutiny děložní,obé je možné a potom, podle výsledku se může zvolit další postup. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: