Krvácení při antikoncepci

Dobrý den, mám takový problém. Antikoncepci beru asi 2 roky, bez problémů. Až teď se mi poprvé stalo tohle: Normálně jsem dobrala platíčko, měla 7 denní pauzu, při které se dostavila MS jako obvykle. 7. den jsem si vzala prášek z prvního platíčka a ten den večer jsem měla s přítelem sex. Vše bylo bez problémů. Až další den jsem si zapomněla další prášek vzít ve stejnou dobu a tak jsem ho brala asi o 2,5 hodiny později než den první. Večer jsem začala ale znovu krvácet. Může to být tím, že jsem si prášek vzala později? DĚKUJI

Odpověď odborníka:

Rozdíl 2,5 hodiny by neměl mít vliv, pokračujte normálně v užívání teprve když by krvácení neustávalo navštivte gynekologii. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: