Krvácení při antikoncepci

Dobrý den, beru antikoncepci Leverette už delší dobu. Nyní jsme dva dny po menstuaci (druhá tabletka) a začala jsem krvácet. Může to být tím že mi antikoncepce nevyhovuje? měmila jsem cca před 4 měsíci.

Odpověď odborníka:

Z jednorázového slabého krvácení bych nedělal závěry a také není vhodné příliš často měnit antikoncepci. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x