Krvácení při antikoncepci

Dobrý den, beru již 3. druh antikoncepce, ale vždy při ní začnu krvácet. První to byla Nyssiela a krvácela jsem vždy v půlce braní prášků a tehdy, kdy jsem měla. Nechala jsem si předepsat jinou s tím, že je slabá a se mnou nic není. Druhá byla Belara a krvácela jsem taktéž v půlce a v pauze. Teď mám třetí, Gracial a krvácím už po 19. prášku místo po 22.. Mám obavy aby se mnou něco nebylo. Doktor mi řekl, že ty dvě byly slabé a Gracial by měl být normální, ale moje tělo do konce prášku prostě nevydrží. Prosím o radu.

Odpověď odborníka:

dobrý den, zde je na vyzkoušení ještě třífázová antikoncepce, ta má jiné hormonální rozložení. Pokud ani ta nezabere, pravděpodobně nebudete vhodnou kandidátkou na tablety a byla by pro Vás třeba vhodnější Jaydesse, což je malé tělísko vhodné pro nerodivší ženy.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x