Krvácení při braní antikoncepce novynette, 2 roky jí beru bez problémů

Chtěla bych se zeptat, jestly je normální, když jsem menstruaci skončila před 10 dny a dnes jsem začala krvácet znovu. Myslím si že je to způsobeno tím že jsem brala antibiotika a parkrat jsem si zapoměla vzít antikoncepci je to tím ? Můžu stim něco udělat ?

Odpověď odborníka:

dobrý den, pokud jste vynechala tabletky,je příčina jasná.doberte platíčko, další cyklus bude v pohodě.pozor na snížení účinnosti HAK.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Orgasmus… Co to vlastně je?
Články: Orgasmus… Co to vlastně je?
Lidé jsou asi tak rozdílní...
Těhotenský test může kvůli špatnému použití ukázat falešný výsledek
LDL – „zlý“ cholesterol
Články: LDL – „zlý“ cholesterol
LDL-cholesterol patří mezi...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Změkčení stolice přináší úlevu od bolesti
Články: Změkčení stolice přináší úlevu od bolesti
Pacienty s hemoroidy a...
Šest tipů, jak udržte játra v kondici
Články: Šest tipů, jak udržte játra v kondici
Játra jsou nepostradatelnou...
Ke zdárnému hojení rány vám pomůže nejen lékař
Články: Ke zdárnému hojení rány vám pomůže nejen lékař
Také si pamatujete na dobu...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: