Krvácení pří braní ha

Dobrý den chtěla jsem se zeptat beru antikoncepci Eloine asi půl roku. Menstruaci jsem měla normálně potom jsem začala brát další platíčko antikoncepce a asi v polovině braní jsem začala krvácet nebo mám takový hnědý výtok už druhý měsíc. Prosím o radu. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Pokud výtok není zánětlivý ( zápach, svědění, pálení) pokračujte dále v užívání. Kdyby se opakovalo i dalším cyklu, je nutno se poradit se svým gynekologem.

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Biologická léčba se ordinuje stále častěji – nyní i u rakoviny vaječníků
Gynekologické vyšetření
Články: Gynekologické vyšetření
Co vás čeká při...
Přisáté klíště – co teď?
Články: Přisáté klíště – co teď?
Přisáté klíště je v průběhu...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
RTG snímek hrudníku
Články: RTG snímek hrudníku
Rentgenové vyšetření...
Známe bič na nadměrné pocení kdekoli na těle
Články: Známe bič na nadměrné pocení kdekoli na těle
Mnoho lidí si myslí, že...
Hormonální antikoncepce: vedlejší účinky, o kterých se nemluví…
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: