Krvácení při braní ha

Minulý mesíc jsem brala antibiotika na moč. měchýř ,od té doby mám menší krvácení, a dnes ráno jsem vstala a měla výtok jak při menstruaci ale tu mám dostat až za týden .beru antikoncepci pravidelně děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Pokud nemáte obtíže typu svědění, pálení,bolesti v podbřišku, může to být dáno proděláním infektu a hormonálním výkyvem. Pokud máte jiné obtíže navštivte gynekologa. Určiotě udělejte pauzu na menstruaci před dalším platíčkem.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Fraxiparine Chcela by som sa spýtať keď som 10 dní brala Fraxiparine z dovodu...
  • Ekg Je mi 31 let a byla jsem u OL,kde mi bylo natočeno EKG. Jelikož se lékaři...
  • Bederní páteř Jsem po operaci od února letošního roku, dynamické neutraizace...
  • Tea tree oil Je to sice netypické, že se na Vás obrací muž, ale přesto doufám...
  • Vysoký tlak i tep nervového původu Je mi 32 let a v létě mi byl dvakrát...
  • Bolesti břicha Mám asi rok různé zdravotní potíže, které se neustále mění...
 
Naposledy čtené: