Krvácení při ha

Dobrý den, Po 4 měsících jsem začala užívat Ha Bonadea v minulosti jsem ji již brala.Když jsem začala brát hned jsem využívala jedno platíčko a pokračovala dalším v posledním týdnu druhého platíčka jsem začala slabě špinit myslela jsem,že je to normální protože se to psalo v letáčku,začala jsem tedy brát třetí platíčko a dnes jsem si vzala 4 pilulku a dostavilo se u mě slabé krvácení.Netuším z čeho to je protože v minulosti se mi to nestalo.Těhotenství mohu vyloučit protože jsem všechny pilulky užila jak měla (u druhého platíčka jsem jednou zvracela po 8-9h od užití,ale spolehlivost měla být zachována).Jsem zmatená a nevím jestli za to může mé nedělání pauz mezi platíčky.Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, udělejte pauzu, a pokud budete opět špinit, pravděpodobně Vám antikoncepce úplně nesedí a bude třeba ji vyměnit. Pak navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: