Krvácení při sexu

Dobrý den.Mám takový problém - O prázdniny jsem brala HA (Stodette,beru jí již dva roky) bez přestávky,dva měsíce v kuse,jelikož jsem jela k moři a nechtěla jsem menstruovat.Zbývali mi 3 prášky do konce druhého platíčka,spala jsem s přítelem a přitom jsem krvácela,ale jen chvilku,bolest jsem nepociťovala žádnou,do druhého dne bylo vše v pořádku.Pro jistotu jsem prášky vysadila,menstruace proběhla v pořádku a následující měsíc také bez problému.Jenže teď jsem začala brát nové platíčko - brala jsem si teprve 4. prášek,večer bylo vše v pořádku,jenže ráno jsem spala s přítelem a opět jsem lehce krvácela,jen chvilku,poté dobré.Bolesti v podbřišku nemám žádné.Mám strach,četla jsem že by to mohla být hormonální nerovnováha,či drobné poranění.Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Drobné poranění bez vyšetření nemohu vyloučit,ale spíše to vypadá na hormonální záležitost,pokračujte v užívání a pokud by se to i v příštím cyklu opakovalo dalo by se uvažovat o změne antikoncepce,vyšetření gynekologem je samozřejmě vhodné příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: