Krvácení při sexu a hak

Dobrý den,mám problém s antikoncepcí,brala jsem 2 roky Triregol a začala jsem při posledních 5 práškách při sexu menstruovat,tak mi gynekolog předepsal Chloe,to mě opět nepomohlo a teď mi dal Gravistat a začala jsem opět krvácet a přitom tam mám ještě dost tablet.Je zajímavé,že krvácím jen po sexu.Už doopravdy nevím co dělat.Poradíte mi nějak?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Iveto! Krvácení po sexu namá typickou návaznost na hormonální kontracepci. Obraťte se na svého gynekologa a vše s ním proberte, co můžete dělat Vy, co může dělat on a jak problém vyřešit. Nenechte se odbýt. Pokud nepochodíte, zkuste jiného gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Jak probíhá umělé oplodnění?
Články: Jak probíhá umělé oplodnění?
Neschopnost otěhotnět je v...
Znáte dobře viníky osteoporózy?
Články: Znáte dobře viníky osteoporózy?
Řídnutí kostí je všeobecně...
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Mravenčení končetin – pouze nepříjemný příznak?
Články: Mravenčení končetin – pouze nepříjemný příznak?
Brnění je nepříjemný pocit...
Chudokrevnost může odhalit rakovinu
Články: Chudokrevnost může odhalit rakovinu
Rakovina se může projevit...
Kvasinková infekce pochvy
Články: Kvasinková infekce pochvy
Kvasinková infekce pochvy...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x