Krvacení při udělaní

Dobrý den chci se zeptat pokažde když se udlam tam krvacím menstruaci jsem měla v pořadku a antikoncepci beru nevim co to je ale je to slabe krvácení nebo špinění děkuju za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jestliže jste antikoncepci začala užívat nedávno, špinění a krvácení může mít příčinu v tom. Pak také záleží na tom, jakou techniku používáte k uspokojení, zda nedochází např. k poranění sliznic.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x