Krvácení při užívání antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, už několik let užívám stejnou HA, Vreya, a nikdy se mi ještě nestalo, že při užívání pilulek z platíčka bych neočekávaně krvácela, ale nyní se mi to stalo. Za pár dní mám pilulky dobrat a pak terpve dostat menstruaci. Pilulky beru přesně, nikdy jsem jí nezapomněla a ani bolesti nemám, tak by mě zajímalo, co by mohlo být příčinou. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud se bude jednat o jednorázovou záležitost nemusíte tomu věnovat pozornost,při hormonální léčbě se to může přihodit,když by se to opakovalo stála by za úvahu změna antikoncepce příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Preventivní vyšetření krve Zajímalo by mě na co všechno se dělají výsledky z...
  • Nadměrná tvorba slin Potřeboval bych poradit jestli existuje něco na zastavení...
  • Concor vs. nebilet Dravim Vas, pred asi 2r som zacal brat concor 5 polku tbl...
  • Hořčík Už dva týdny mě trápí nafouknuté břicho, nadýmání, plynatost a prvních...
  • Jaterní testy Mám k Vám prosbu byla jsem na jaterních testech z důvodu stálé...
  • Otěhotnění Mam dotaz, léčím se na neplodnost, syndrom PCO, před dvěma měsíce...
 
Naposledy čtené: