Krvácení z konečníku

Dobrý den . Delší dobu trpím krvácením z konečníku po tuhé stolici .Na tento problém jsem úžívala Dufalak a vlákninu problémy vždy vymizí.Dufalak jsem vysadila a opět krvácím, vyprazdnování je bolestivé a zdlouhavé a krvácení se mi objevilo i mimo potřebu na stolici, což mě vyděsilo .

Odpověď odborníka:

Není třeba propadat panice, ale stav vyřešit. Je pravděpodobné, že se jedná o hemorhoidální potíže. Ale bez vyšetření řitního otvoru a konečníku je to jen tvrzení. Zajděte tedy k proktologovi na chirurgickou ambulanci a vyšetření proveďte. Podle výsledku léčba.

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x