Kvasinková infekce

Dobrý den, mám obavy, že mám kvasinkovou infekci rozšířenou v těle. Již skoro rok trpím každý měsíc kvasinkovými záněty pochvy, pořád dokola. U toho mě pořád svědí konečník. Již nevím, co s tím. Myslím si, že nejde jen o lokální problém a že je možné, že mám kvasinky i v jiných orgánech - střeva, žaludek, krev, nervová soustava... Příznaky: říhání (občas se mi kvůli tomu velmi špatně jí), nadýmání, deprese, únava. Byla jsem na krevních testech na imunologii, kde mi našli "nějakou" infekci v těle. Na netu jsem četla, že kvasinky se poznají, když je zbýšené IgM (nebo tak nějak?). Z imunologie mě poslali na infektologii, tam mi provedli další testy. Nicméně pan doktor konstatoval, že jsem pouze prodělala kdysi salmonelozu (o které ani nevím) a že ty výsledky jsou takové z toho. U praktického lékaře mi provedli stěr z konečníku. Tam nic nevyšlo. Ale potom jsem se dočetla, že se takto laboratorně nedá téměř zjistit, zda tam jsou kvasinky přemnožené. Takže mě to rozhodně neutvrdilo v tom, že kvasinky ve střevech (v nadměrném množství) nemám. Jak mám zjistit, zda jsou kvasinky rozšířené v celém těle? Chci nějaký důkaz. Nemohl se pan doktor z infektologie splést?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučoval bych znovu kontrolu u ošetřujícího lékaře. Důkaz o přítomnosti kvasinek v celém organismu je opravdu poměrně těžké získat. Pokud se kvasinkové infekce vyskytují opakovaně, doporučoval bych léčbu antimykotiky, a to nejen lokálními. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
re:odpověď | Od: Niki | 27.6.2012 10:02
Dobrý den.
Máte zjevně "překyselený" organismus...
Zkuste "půst" 1-3denní pouze o vodě a dělejte pravidelný ranní a večerní klystýr.

Uvidíte ten zázrak..měla jsem taky..to svrbění konečníku je "šílené"... je to z masa a mléčných výrobků a pečiva...to špatné PH v organismu, kdy se tvoří kvasinky, plísně etc etc...
od té doby co jsem "vegan" tj. přestala jíst maso...nemám problém a to je cca 5let....

No zkuste a uvidíte..
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: