Kvasinkový zánět

Dobrý den, před dvěma týdny mi gynekolog diagnostikoval Trichomoniázu. Brala jsem Entizol 2x denně, ale léčbu jsem nedokončila - téměř polovinu jsem nedobrala, ale žádné příznaky které jsem měla před zahájením léčby se mi znovu neobjevily. Teď mám ale hustý, nezapáchající výtok doprovázený svěděním a začervenáním v oblasti genitálií. Je možné, že to mám kvůli nedokončení léčby ? Děkuji

Odpověď odborníka:

Rozhodně není rozumné nedokončit léčbu nyní je potřeba zhotovit kultivaci včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a podle výsledku nasadit cílenou léčbu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kouříte? Pak možná nebudete mluvit!
Články: Kouříte? Pak možná nebudete mluvit!
Se zapálenou cigaretou má...
Jak rozpoznat mimoděložní těhotenství
Články: Jak rozpoznat mimoděložní těhotenství
Pokud se oplozené vajíčko...
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bolavé zápěstí? Buď to přeháníte s počítačem, nebo za to mohou hormony
Co prozradí jaterní testy?
Články: Co prozradí jaterní testy?
Prokázat hepatitidu je...
Když se rakovina rozšíří do kostí
Články: Když se rakovina rozšíří do kostí
Toto zhoubné onemocnění...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: