Kvůli silnému a dlouhému ...

  • Dotaz od: Kábová R.
  • Publikováno: 14.4.2008
  • uLékaře.cz

Kvůli silnému a dlouhému krvácení mě před rokem gynekolog zavedl Mirenu, ale potíže mám pořád. Sice krvácím méně, ale tři týdny v měsíci, pak mám 5 dní klid a opět začnu slabě krvácet, takto se to opakuje celý rok.Často mě bolí v podbříšku a v kříži. Gynekolog sice říká, abych vydržela,ale mě to už takto nebaví. Není to vůbec příjemné, stále slabě krvácet. Co mám dělat?Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, sama s gynekologickým krvácením bohužel nic nesvedete, je třeba kontaktovat opět svého nebo jiného gynekologa. Dále velmi doporučuji poradit se o Vašich obtížích s Vaším praktickým lékařem, který může posoudit Váš zdravotní stav celkově.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: