Kysele zapáchající výtok

Dobrý den pane doktore, asi mám problém. Týden jsem brala antibiotika na aginu a po dalších 5ti dnech se u mě objevil kysele zapáchající, bílý, hustý výtok. Při výtoku cítím svědění a pálení. Nikdy jsem se s tím po dobrání antibiotik nesetkala. Prvně jsem se domnívala, že je to způsobeno vniknutím obyčejného sprchového gelu do intimních partiích, ale nyní si už nevím rady. Vítok mě trápí 3 dny. V čem je podle vás problém a jak ho řešit?

Odpověď odborníka:

Je třeba zhotovit kultivaci včetně citlivosti mikrobní obraz poševní pravděpodobně se bude jednat o mykozu a podle výsledku nasadit léčbu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: