Lehké špinění před menstruací při atk

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Tři roky užívám hormonální antikoncepci Jeanine. Tento měsíc se mi stala věc, která mě dost překvapila, protože jsem se ní ještě nesetkala. V sobotu mi zbývaly užít dva prášky a v úterý bych měla dostat "menstruaci" ale najednou jsem už v neděli začala lehce špinit, nejedná se o nic vážného, opravdu jen maličko, bříško mě bolí jako při normální menstruaci. Tabletky jsem užila všechny řádně, jen jsem prodělala v měsíci týdenní chřipku a hodně se stresovala. Myslíte, že je to normální nebo se mám strachovat? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, může se stát, oslabení organismu apod.pro jistotu, spíše Vaši, si udělejete klidně těhot.test.pokud by se stejná situace opakovala ještě za 2-3měsíce, navštivte gynekologa.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: