Léky - alergie

užívám více léků - betacerc24, vinpocetin, indap, glucophage1000, glymexan3, concorcor5, essenciale, milurit, crestor a brala jsem micardis80. Ten mi pan doktor vysadil a dal cynt a tanatril, ale po 2 dnech užívání mi, ačkoli jsem na to ale ne v takové míře trpěla už předtím, velmi bolestivě otekly nohy a prý i obličej a cítila jsem bušení srdce, mi pan doktor řekl, že to není možné, nicméně mi tanatril vysadi a ponechal cynt a mucardis, otoky sice ustoupily, ale zůstavají a bolí. Kde je prosím chyba?

Odpověď odborníka:

Mohlo jít o alergickou reakci po tomto preparátu ( teoreticky každý lék může alergii vyvolat). Ale vaše dlouhodobé otoky jistě nejsou způsobeny medikací, ale spíše vaším základním onemocněním ( dle toho, kolik berete léků na hypertenzi a další choroby). Otoky mohou být způsobeny cévní nedostatečností, slabší funkcí srdce, onemocněním jater či ledvin...

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: