Leukopénie

Dobrý den vážení. Mám několik let leukopénii. Nikdy jsem se s ničím neléčila a téměř jsem nemarodila, snad 1x do 5 let nějaká antibiotika na chřipku. V posledním půl roku, jsem značně unavená, mám zvýšenou teplotu 37,4 téměř každý den, mám bolesti kloubů, bolí mě celé tělo. Ráno po probuzení se již necítím, po práci nejsem schopná již nic udělat jak jsem unavená. Bolí mě ruce i nohy. Byla jsem přeléčena na boreliozu, ta nebyla potvrzena a veškeré laboratorní výsledky jsou v pořádku. Ovšem mé tělo nefunguje. Lékaře jsem nikdy nepotřebovala a nyní když je mi skutečně mizerně mi nikdo nepomůže. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doporučovala bych Vám návštěvu hematologa s podrobným zjištěním příčiny vaší leukopenie. Leukopenie je poměrně závažným příznakem onemocnění.

 
Líbí se vám odpověď?
-7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Leukopénie | Od: Alena | 28.4.2015 16:14
Dobrý den, mám úplně stejné problémy, které popisuje paní Ivana- mám několik let leukopénii, bolesti kloubů,rovněž mě bolí nohy, ruce, někdy ani chodit nemůžu. V krvi protilátky na boreliozu, žádné léky neberu.
Mudr.Eva Šimůnková doporučuje návštěvu hematologa,protože, jak uvádí, leukopenie je poměrně závažným příznakem onemocnění.Já na hematologii chodím více jak 8 let, 1x za rok kvůli zjistěné leukopénii, nikdy mě na to lékař neléčil a léky nepředepsal.Zde jsem se nikde nedověděla, jak se to léčí.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: