Lidynette20

Dobrý den, mám takový problém. Užívám antikoncepci a já jsem při ní začala krvácet. Naposledy jsem to měla od 10.12. do 12.12. a 13.12. jsem si jako vždy vzala první tabletu. Jenže 21.12. jsem to opět dostala a už to mám 8 den. Asi poslední 3 dny jen špiním, ale chtěla bych se zeptat co s tím. Mám docela starosti. A také bych se chtěla zeptat, pokud bych měla pohlavn styk, zda mohu otěhotnět? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Toto špinění se někdy při užívání hormonální antikoncepce objevuje. Pokud se to samo neupraví, bude možná nutné antikoncepci změnit za jinou. I během toho špinění jste chráněna před početím.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nemocné ledviny a vysoký krevní tlak – nebezpečná kombinace!
STOP svědění kůže!
Články: STOP svědění kůže!
Trápí vás kopřivka či...
Léčba zrychleného tepu musí začít pravdivým dialogem
Články: Léčba zrychleného tepu musí začít pravdivým dialogem
Zvýšená tepová frekvence...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Vyšetření moči
Články: Vyšetření moči
Vyšetření moči patří mezi...
Nachlazené miminko: zmírněte rýmu a usnadněte mu dýchání
Bechtěrevova nemoc může negativně ovlivnit i sexuální život
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Ledviny – jeden z nejdůležitějších orgánů v těle
Články: Ledviny – jeden z nejdůležitějších orgánů v těle
Již staří Číňané považovali...
Hypofunkce štítné žlázy
Články: Hypofunkce štítné žlázy
Hypofunkce štítné žlázy...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: