Lokalni anestezie

Dobrý večer,ráda bych věděla zda je normální,že po aplikaci lokální anestezie se mi rozbuší srdce a začnou se mi třást ruce?Své zubařce jsem o problému říkala,píchá prý adrenalin..Přesto se obávám jiných komplikací ohledně srdce apod..Už se opravdu bojím každé další injekce a teď chodím dokonce jednou měsíčně..Nikdo z mého okolí takový problém nemá..Může to být spojené i se stresem.Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, ano, Vámi popisovaná reakce může být spojena s napětím při očekávání bolesti a také jako reakce na vpich. Pokud neupadáte do mdlob nějak bych tuto situaci neřešil. S přáním hezkého dne, Jan Stuchlík

MUDr. Jan Stuchlík
MUDr. Jan Stuchlík

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Dentální klinika Jan Stuchlík

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rentgenové vyšetření
Články: Rentgenové vyšetření
Rentgen, RTG, paprsky X je...
Potíže se spánkem mají už i padesátníci
Články: Potíže se spánkem mají už i padesátníci
Je vám přes padesát a...
Lidské tělo vědcům ukazuje, jak zničit zánět
Články: Lidské tělo vědcům ukazuje, jak zničit zánět
Zánět patří k mechanismům...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Nenechte lupénku, aby vás připravila o zdraví nehtů
Články: Nenechte lupénku, aby vás připravila o zdraví nehtů
Ačkoliv může psoriáza nehtů...
Gynekologické vyšetření
Články: Gynekologické vyšetření
Gynekologické vyšetření je...
Hormonální antikoncepce: vedlejší účinky, o kterých se nemluví…
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: