Lyndinette 20

Dobrý den , mám menší dotaz napojila jsem si antikoncepci protože jsem šli na ples ale i přesto jsme dostala menstruaci Mám ji už 7 dne, ale jinak ji mám jen 4-5 dní . ´Je to normální ? aabych měla menstruaci i kdyš jsi napojim antikoncepci tak by měnstruace neměla byt . Děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, menstruovat byste neměla, při dlouhém cyklu užívání antikoncepce nelze však vyloučit špinění či krvácení z průniku. Udělejte si klidně pauzu teď v půlce druhého platíčka. Důležité je, abyste po pauze využívala celé platíčko, tedy minimálně 21 antikoncepčních tablet.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: