Mám menstruaci, když beru prášky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je normální když mi před týdnem skončila menstruace, teď beru prášky (jsem asi v prostřed platíčka) a asi (určité) jsem dostala menstruaci znovu. Co s tím? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Porucha se může vyskytnout,pokud je krvácení slabé vyčkejte a kdyby se opakovalo i v příštím cyklu byla by na místě úvaha o změně preparátu,pokud by zesílilo,navštivte gynekologa příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x