Mastné vlasy po vysazení antikoncepce

Dobrý den, nevím, pro jakého lékaře je můj dotaz určen, ale....koncem října jsem vysadila antikoncepci Minerva, kterou jsem brala něco přes rok. Od prosince se mi výrazně zvýšila mastivost vlasů. Pokud si vlasy umyju např. v úterý večer, jsou někdy již ve středu večer mastné, ve čtvrtek je naprosto nutné je umýt. Předpokládám, že nemám v rovnováze hladinu hormonů. Existuje nějaký přípravek (nejlépe přírodní), který by mi hormony srovnal? Zároveň se chci zeptat, jaký šampon a kondicionér byste mi doporučili, ale aby zase nestál 500. Děkuju moc

Odpověď odborníka:

Dobrý den, většinou se doporučojue např. užívánívitaminu E, ze šamponů na mastné vlasy bych doporučovala, ty jež jsou v prodeji v lékárnách, většina z nich, narozdíl o dtěch komerčních obsahuje funkční látky.

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: