Menopauza a fytofem

Můj pan gynekolog mi předepsal 3 měsíce zpátky doplněk stravy Fytofem, jelikož teď procházím obdobím menopauzy. Od té doby mám různé obtíže jako pádání vlasů a únava. Ráda bych tedy věděla jestli tyto obtíže mohou s úžíváním nějak souviset, na internetu jsem žádné informace o výrobku nenašla. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Tyto obtíže nesouvisí s přípravkem Fytofem, ale spíše s menopauzou jako takovou.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
fytofem | Od: Daniela | 5.3.2015 11:24
Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, je mi 56 let a nyní po 10měsících jsem začala znovu pravidelně menstruovat. Od začátku mestruace (3měsíce) mám nepřetržité bolesti prsou (nemohu existovat bez podprsenky a nemohu si na prsa ani šáhnout). Lékařem mi byl doporučen Fytofem. Nikde jsem se však u fytofemu nedočetla, že může tuto bolest prsou vyřešit. Je možné Vás poprosit o Vás názor případně o radu, co bolest prsou může snížit či uplně zastavit? Děkuji s pozdravem Daniela.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: