Menstruace

Mám mentruaci a místo aby byla krev červená tak je spíše hnědá používám HA a nikdy jsme neměla tento rpoblém chtěla sjem se zeptat z jakého důvodu to může být.

Odpověď odborníka:

Při užívání hormonální antikoncepce často nastává situace, že výška sliznice v děložní dutině je velmi nízká, je to způsobeno nízkou dávkou hormonů obsažených v antikoncepci. Následkem toho bývá následná menstruace velmi slabá, často formou pouhého špinění - hnědá krev. Není to nic špatného a nemá to souvislost s vaším přirozeným cyklem

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
HA Azalia a krvácení po souloži | Od: Hana | 29.1.2015 06:27
Dobrý den, nevím, zda píšu do správné rubriky. Od května 2014 užívám HA Azalia. Je mi 24 let, jsem bezdětná. Nejdříve jsem špinila cca 16 dní. Poté mi menstruace vymizela úplně. Nyní cca po 7 měsících jsem na začátku ledna začala užívat na detox zelený jíl, začala jsem krvácet slabě. po několika dnech se opět vše dalo do pořádku. (Zelený jíl jsem užila jen 3x, zpočátku jsem si neuvědomila, že by to mohlo mít vliv na menses a HA.) Nyní opět velmi slabě krvácím, špiním už více jak 10 dní. Minulý týden se zdálo, že už bude pokoj, ale po souloži jsem začala slabě krvácet. cca po týdnu to opět vypadalo, že už bude konec se špiněním opravdu velmi slabým, ale po souloži jsem opět začala velmi slabě krvácet. Prosím poraďte jak postupovat...děkuji
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: