Menstruace

Dobrý den, mám takový problém, 3 roky jsem užívala antikoncepci po měsíčkách jsem ji vysadila teď je to už měsíc a meěla jsem dostat měsíčky a ono nic . Myslíte že je to stoho? vážně si nevím rady. břicho mě bolí jako vždy před menstruací,ale cítím jako by se mi to tam zašpuntovaklo. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Pihadko! Po vysazení hormonální antikoncepce si tlo vzpomíná na vlastní rytmus. Může to trvat i dlouhé měsíce, nežli jej zase nalezne a po tuto dobu jsou nepravidelnosti cyklu zcela běžné. V případě pochybností vyhledejte svého gynekologa.

Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kouření – zabiják sexuální touhy
Články: Kouření – zabiják sexuální touhy
Pravdou je, že kouření může...
I příjemná vůně může spustit migrénu. Lze se jí ale vyhnout
Vaření v páře ocení nejen vaše střeva
Články: Vaření v páře ocení nejen vaše střeva
Nemocní s nespecifickými...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Nejčastější zranění při běhu
Články: Nejčastější zranění při běhu
Běh je pro některé lidi...
Mluvíte ze spaní? Nejezte v noci
Články: Mluvíte ze spaní? Nejezte v noci
Mluvíte ze spaní nebo ve...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: