Menstruace

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,den přd MC jsem měla nechráněný pohlavní styk s partnerem.Druhý den na to,jsem dostala Menstruaci a začala jem brt antikoncepci(dříve před tím ne kvůli financím)Ted beru antikoncepci už 9 dnem a stále menstruují,ovšem menstruační krev má spíše hnědou barvu než červenou.Chtěla bych se zeptat,zdali to něják sovisí s výstřikem mého partnera do mě,nebo s antikoncepcí,předem děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Toto špinění může být následek užívání antikoncepce.Pokud během pár dnů skončí, nemusíte se ničeho obávat. Pokud by to trvalo delší dobu, nebo se opakovalo i při dalších cyklech, možná by bylo třeba antikoncepci změnit.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Paradentóza
Články: Paradentóza
Paradentóza nebo...
Články: "Těžké" a "lehké" alergeny aneb Na hmotnosti záleží
Lehké alergeny nezískaly...
Pár cigaret a bechtěrev přijde rychleji
Články: Pár cigaret a bechtěrev přijde rychleji
Pokud trpíte Bechtěrevovou...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Ze života klíštěte
Články: Ze života klíštěte
Klíště, které nás ohrožuje...
Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Články: Pět varovných příznaků mozkové mrtvice. Poznáte je?
Z bezvědomí vás vytrhne...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: