Menstruace

Dobrý den, prosím Vás, mám takový menší problém. Přes prázdniny jsem se rozhodla užívat HA nepřetržitě, abych nemusela mít menstruaci. Jenže se menstruace při třetím platíčku objevila, i když jsem žádný prášek nevynechala. Prosím Vás, co to může znamenat ? Předem dě+kuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Nepíšete o jakou antikoncepci se jedná,většinou se doporučuje po 3 platíčku udělat v kontinuálním podávání pauzu a po menses znovu pokračovat příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bakerova cysta Dnes jsem byla na odsáti Bakerovy cysty, pan primář mi ale...
  • Bolesti na solar plexus Už dva měsíce mě pobolívá v místě solar plexus, občas...
  • Motání hlavy, nevolnost, slabost Na konci února jsem musela být převezena...
  • Bolest hlavy za očima Už několik týdnů mě příšerně bolí hlava. Bolest je...
  • Hiv Pane doktore chtěl bych se zeptat zza jak dlouho se projeví první příznaky...
  • Viroza? Chtěla bych se zeptat na názor ohledně níže uvedeného krevního obrazu...
 
Naposledy čtené: