Menstruace

Dobrý den prosím o radu,před pul rokem jsem brala HA cilest,a neměla jsem s nim žádný problem.Byl mi doporučen na vysokou děložní sliznici..po cilestu se to zlepšilo,a už jsem ho brát nemusela.Po pul roce jsem si ho nechala znovu napsat,a začla jsem 1.den menstruace v užívaní,ale menstruace mi ani po týdnu neskončila,tak jsem ho vysadila,asi 10.den..menstruaci mám pořád,čili už 14dní.To se mi předtím nikdy nestalo.Nevím co s tím.Budu moc ráda za Vaší odpověd.Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nebylo rozumné vysadit hormonální antikoncepci v půlce cyklu. Nyní zajděte k lékaři, vyřeší aktuální problém s krvácením,buď s pomocí hormonů či provedením kyretáže. Poté se s vámi domluví o dalším postupu.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Biopsie kostní dřeně
Články: Biopsie kostní dřeně
Biopsie kostní dřeně je...
Karpalní tunel
Články: Karpalní tunel
Bolest v oblasti zápěstí...
Na toaletě častěji než v posteli? Na vině může být zánět močových cest
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: