Menstruace

Dobrý den..nedávno jsem dobrala prášky na zastavení menstruace...jenže pak jsem udělala chybu a začla jsem hned na to brát antikoncepci...trochu mi vypadlo jak mi doktorka říkala že až začnu menstruovat...jenže ted mam měsíčky už 15 den a mam je tak,že rano nic,odpoledne mam silnou a k večeru zase nic...ted už druhý den to mam že rano špinění s trochou krve a do večera nic...chtěla bych se zeptat zda je to normální a jestli to potrvá ještě dlouho...děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je to způsobeno tím, jak užíváte hormonální tabletky. Délka trvání tohoto problému se nedá určit, nepravidelné krvácení nebo špinění vás teď může obtěžovat celý tento cyklus. Jestliže však krvácíte silně, zajděte k lékaři.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: