Menstruace

Dobrý večer. Beru rok antikoncepci Lindynette a už od začátku užívání jsem zaznamenala zeslabení menstruace, ale poslední cca 4 měsíce mám pocit, že je menstruace slabší a slabší, jak kdyby se ztácela. Zkrátila se cca na 3-4 dny a už není ani moc silná. Může to způsobit braní antikoncepce? Je mi celkem nepříjemné, že mám menstruaci o dost slabší, má mě to znepokojovat? Vždy jsem se řídila: silnější menstruace= vše je v pořádku. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Je to úplně v pořádku, braní antikoncepce snižuje obvykle intenzitu krvácení. Silná menstruace není indikátorem naprostého zdraví.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Gynekologická prohlídka Včera jsem byla u gynekologa a ultrazvukem mi zjistil...
  • Zanet mandli Je mi 27 let a nyni ziji na Novem Zelandu. Dva tydny me...
  • Křeče v lýtku Pane doktore, dnes nad ránem jsem dostala příšernou křeč do...
  • Nízký tep srdce Dobrý den! Je mi 20 let a po hospitalizaci v nemocnici my byl...
  • Herpes Asi již čtvrtý den mám problém se svěděním a pálením v oblasti vagíny...
  • Bolest ramene Chtěl bych se zeptat čím může být způsobena bolest levého ramene...
 
Naposledy čtené: