Menstruace během užívání ha

Dobrý den, užívám antikoncepci Lindynette už asi 8 měsíců, vždy pravidelně 21 dní užívání, 7 dní pauza... Dosud jsem měla menstruaci pravidelnou, vždy 3. den po dobrání. Poslední MS jsem měla cca před dvěma týdny, pak jsem začla opět užívat prášky a po týdnu jsem opět začala krvácet - jako klasická menstruace... prášky jsem nijak nevynechala, beru je pravidelně. Čím to může být způsobeno? U svého gynekologa jsem byla na preventivní prohlídce minulý týden a vše bylo v pořádku.

Odpověď odborníka:

Pokud by se krvácení opakovalo i v dalším cyklu a neudělala jste chybu v užívání byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x