Menstruace po anestezii přes ha

Dobrý den, mám za sebou pobyt v nemocnici s nitrožilním podáváním antibiotik a celkovou anestezií. Od narkózy jsem 3. den začala krvácet, možná i silněji než při normální menstruaci. V ten den jsem si brala 11. prášek a můj gynekolog mi řekl v braní HA nepřestávat a předepsal mi ASCORUTIN na zastavení krvácení. Přesto již 4. den celkem silně krvácím. Chtěla bych vědět, jestli by to přeci jen nešlo nějakým způsobem zastavit, mám strach, že už to do konce platíčka nepřestane, popř mám-li to brát jako normální menstruaci a brát prášky tři týdny a nebo za těch 8 dní znovu vysadit a znovu menstruovat? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud není krvácení příliš silné dokončete platíčko udělejte 7 denní pauzu a začněte s novým, pokud by sílilo, bylo by nutné gynekologické vyšetření, aby se předešlo zbytečným krevním ztrátám Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: