Menstruace po orgametriu

Dobrý den,při menstruaci, mě praskla cysta na vaječníku lékařka mě dala orgametril 30 tablet s tím že do tří dnů se mě zastaví menstruace a za tři týdny bych měla odmenstruovat od začátku braní tablet,ale já měla brát dvě tablety denně a 15.11.jsem měla poslední tabletu ráno a hned 16.11.večer jsem začala krvácet jak kdyby mě začínal menses mohlo by se jednat o menses s tím že si třeba lékařka neuvědomila,že beru dvě tablety denně místo jedné?a počítala těch 31 dnů až doberu orgametril?děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Pokud jste vysadila Orgametril logicky jste začala krvácet, protože poklesly hormonální hladiny, pokud by krvácení trvalo déle než 7 dní navštivte vaši lékařku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: