Menstruace po šestinedělí?

Dobrý den, po šestinedělní prohlídce mi gynekoložka řekla, že menstruaci ještě dlouho čekat nemusím a protože kojím předepsala mi antikoncepci Azalia. Tu beru dva cca dva týdny, ale posledních pár dní se objevilo špinění a od včera lehké krvácení, které je dnes výrazně silnější a mírné bolesti břicha, asi jako při menstruaci. Napadlo mě, jestli jsem se nezačala po pár týdenní pauze dál dočišťovat, když jsem teprve dva měsíce po porodu, nebo to způsobila ta antikoncepce? Měla bych jí vysadit nebo je to běžné a krvácení po pár dnech přestane? Omlouvám se, ale dost mě to zaskočilo, vzhledem k tomu, co mi řekla paní doktorka předtím. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Občasné špinění je jedna z možných komplikací Azalie, zatím pokračujte v užívání a kdyby neustávalo nebo sílilo navštivte vaši lékařku příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: