Menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se Vás zeptat jménem své švagrové. Je jí 26 let, 21.5.15 vysadila antikoncepci brala lindinete a gracial, nevím co dřív. Antikoncepci brala cca 8 let. Zítra to bude 2 měsíce a menstruaci ještě nedostala. Když měla přijít, bolelo ji trochu břicho. Těhotná není dělala si asi 4 testy - negativní. Měla už i injekci na vyvolání menstruace je to asi 3 týdny, stále nic. Je to "normální" aby i po injekci se menstruace nedostavila? Děkuji Vám za odpověď.

Odpověď odborníka:

Po delším užívání antikoncepce může nějakou dobu trvat než se opět nastartuje normální cyklus, někdy je nutné vyvolávající injekci zopakovat. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Léky na alergie jsou bezpečné i v těhotenství
Články: Léky na alergie jsou bezpečné i v těhotenství
V dnešní době je zhruba 20...
Irigografie
Články: Irigografie
Irigografie (zhotovení...
Anafylaktický šok – první pomoc
Články: Anafylaktický šok – první pomoc
Anafylaktický šok je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: