Menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den, brala jsem antikoncepci Bonadea,ale nebylo mi po ní psychicky ani fyzicky vůbec dobře, proto jsem ji, i po poradě s gynekologem, musela vysadila zhruba uprostřed platíčka. Dostala jsem poté menstruaci, ale nejsem si jistá, od které menstruace mám počítat přibližných 28 dní, kdy by měla přijít další - od menstruace po dobrání předchozího platíčka, nebo od té, kterou jsem dostala po nedobrání prášků? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, od té po tabletkách, počítejte s tím, že nemusí být v tom správném intervaku. Může zde být posun.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: